שלום חברים!
אני נהוראי, ואתם מוזמנים להכיר אותי קצת יותר טוב. בשנת 2012 הגעתי לפראג לאחר שעבדתי במסעדות בישראל, כדי לעזור לחבר להקים עסק פראג משכה אותי מאוד כבר מהרגע הראשון. העיר המדהימה והמסתורית הזו הביאה אותי לחזור אליה שוב ושוב, עד שבשנת 2015 החלטתי להישאר כאן באופן קבוע.
מאז 2016 אני מוביל סיורים בפראג המתמקדים בתרבות המקומית והבינלאומית וכוללים חוויות ייחודיות ומיוחדות בתחום האוכל ולא רק. העבודה המדהימה שלי מאפשרת לי לשתף את החוויות המדהימות שלי איתכם! בזמן הפנוי שלי, אני כותב על מסעדות מיוחדות, פארקים, מלונות ואף קניות בפראג. אני מציג באתר שלי המלצות נהדרות לטיולים בעיר, המבוססות על הידע והניסיון האישי שלי.
בנוסף לסיורים, אני כותב כאן באתר שמוקדש כל כולו לפראג ולצ'כיה, באתר אני כותב המלצות מפתיעות ומרתקות על מסעדות, פארקים, וגם חוויות קניות בפראג. מפעם לפעם אני מרענן את ההמלצות שיש באתר בשביל לקבל את החוויות העדכניות ביותר.
זה הזמן לטייל בפראג בסטייל שלי, חברים! אז אם אתם רוצים להכיר את פראג מהזווית המיוחדת שלי, תכנסו לאתר שלי ותצליחו למצוא המון המלצות מגניבות ומושלמות לטיול שלכם. אני מחכה לראות אתכם בסיורים שלנו!

מחכה
 לאכול אתכם.
נהוראי סבן.

מי אנחנו image